Религията го отдава на похот, но каква ти похот у 100% от мъжете? Психологията го отдава на символизъм, влечение към майката и други импровизации на психично болни хора с университетски дипломи. Сексологията е ВиК наука... размери, напасване, цокъли, кълчища.
Истината е съвсем различна, тя се извежда индуктивно...
Човек не се състои само от клетки, кости и кожа. Влечението към чуждо месо би било болестно състояние, ако наскоро не осъзнахме нещо много важно. Ние сме микробно-ензимни организми. Влечението ни е към микробните и ензимни източници, които са табу. Жената има два такива достъпни източника - гърдите и вагината. Скандално, нали? Но е факт! Има и трети източник, който не е толкова скандален... целувките също са ензимна дифузия и обмяна на бактериен материал.
Ще отклоня малко табу темата с друг скандален факт. Животните също са микробни източници. Включително хищниците. Тези хищници не убиват животни от глад и кръвожадност. Те нападат ензимно-микробни резервоари, поглъщат първо вътрешностите на тревопасните. За да си осигурят функциониращ микробиом. "Приоритети" - казало кучето и си облизало задника... друг микробиомен източник, лактобацилус булгарикус точно оттам излиза, колкото и оди за него да пишат пишман учените.
Да се върна към похотта. Тя е доказателство, че микробиологичната ни същност контролира разума. Пряко го прави с ензими и хормони, опека над нервната система, функциите на мозъка. Хей, та сексуалното влечение дори и необразован човек знае, че се дължи на хормони. Хормоните са продукт на микроорганизмите ни. Убием ли ги с антибиотици и стрес, кофти храна и алкохол, ставаме импотентни. Сега може да си обясните много по-директно нещата, от всичките заобиколни научни алабализми.
Мъжът се възбужда от женски гениталии, зад които е основен микробен източник с милиарди лактобацили, киселинна среда, съживителна (редокс) сила. Тази възбуда рационално не се обяснява. Също не се обяснява и възбудата по женски гърди, място което осигурява микробна и ензимна храна за малките човечета.
Самият секс е интересно микробиологично мероприятие. Мъж навлиза в една чужда, агресивна микробно активна среда, в която сперматозоидите му гинат на 99.99%. Но въпреки това нещо в психиката, душата му дава неконтролируемо желание да го прави.
Дали микроорганизмите нямат контрол над съзнанието ни? Определено и доказано го имат с храната, точно те са причината да чувстваме глад. Глад за ензимна храна, която след като е изтеглена от магазините, настъпват здравословните аномалии.
Глад за храна, желание за секс, нелогичен копнеж към ензимни източници... какво ли още контролират микроорганизмите в нас?
Сексът е обмяна на микроорганизми, заквасване, ферментация. Той е тест за микробиологична съвместимост, диагностика за бъдещо поколение. Жената може да има много силна микробиомна среда и не всеки мъж може да я оплоди.
Аз съм мъж, женските компнежи няма да ги обсъждам, не съм надарен с научна глупост като психолози, сексолози и други безделници на наша данъчна издръжка. Уважаеми дами, тази теория ще обясни и вашата възбуда и копнежи.
В един по-широк мащаб, има вероятност да се окаже, че любовта е микробиологична, а не хормонална производна. Та самите бактерии имат квантово поведение, за тях няма време и пространство, гравитация, данъци и промоции за Черен петък. Което означава, че бременна (ензимно нуждаеща се) жена има нужда не от BMW за подарък, а от туршия. Отделен е въпросът, че туршия не се продава никъде, не и тази от която има нужда, от диво ферментиралата.
И все пак, вечният въпрос, има ли значение размерът? Какъв ти размер за неща случващи се на микроскопическо ниво? Има значение само кефът на микробиома.
Гениално!
ОтговорИзтриванеУникално !
ОтговорИзтриване